پایگاه دانش

همایش ملی علامه ذوالفنون (رحمته الله علیه)

پایگاه دانش

1. از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می گردد؟
 محدودیتی وجود ندارد.
 
 
2. نحوه ی ارایه مقالات چگونه است و مقالات برای چند داور ارسال می گردد؟ حداکثر زمان داوری چند روز است؟
هرمقاله برای 2 داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال میگردد اگر یکی از داوران مقاله را بپذیرد و داور دیگرمقاله را رد کند مقاله به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هر مقاله می بایست جهت قبولی درهمایش از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه مقالات به صورت سخنرانی (شفاهی) و پوستری می باشد، حداکثر زمان داوری 20 روز کاری می باشد و داور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد و یا رد گردد دلیل رد مقاله و یا اصلاحات به نویسنده مسئول اعلام میگردد.
 

3. آیا تفاوتی درگواهینامه مقالات پوستری وسخنرانی وجود دارد؟
 هیچگونه تفاوتی در گواهینامه مقالات سخنرانی (شفاهی) و پوستری وجود ندارد، فقط افرادی که مقاله آنها سخنرانی است باید پاورپوینت تهیه و مقاله خود را در حداکثر 15 دقیقه به صورت سخنرانی ارایه نمایند و به سوالات کمیته داوران و حضار پاسخ دهند، مقالات پوستری نیز می بایست راهنمای تهیه پوستر سایت را دانلود و پوستر را تهیه نمایند.
 
 
4. مقاله من به صورت پوستری پذیرفته شده است چه کاری باید انجام دهم؟
شما می بایست ابتدا راهنمای تهیه پوستر را از وب سایت همایش دانلود و سپس پوستر خود را آماده نمایید و از قسمت سامانه کاربری (پنلی که مقاله خود را ازآنجا ارسال کردید سامانه کاربری است) خود فایل ها پوستر خود را از قسمتی که فایل می باشد ارسال نمایید.


5. آیا پوستر را می بایست چاپ نماییم؟ رنگی یا سیاه سفید؟ در چه ابعادی؟
خیر، نیازی به چاپ پوستر به صورت کاغذی نیست، دبیرخانه همایش جهت حفظ محیط زیست و کاهش هزینه های غیرضرور برای نویسندگان تنها فایل پوستر را از شما دریافت می نماید، این فایل در روز همایش به صورت ویدیوپروژکتور توسط کمیته اجرایی نمایش داده میشود و ارایه میگردد، ارسال فایل پوستر از سامانه کاربری خواهد بود.


6. آیا می توان در همایش غیرحضوری ثبت نام کرد؟ چه تفاوتی میان گواهینامه حضوری وغیر حضوری وجود دارد، آیا کلمه غیرحضوری در گواهینامه ها ومدارک همایش درج میگردد؟
شما می توانید به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام کنید، دبیرخانه همایش برای افرادی که به هردلیل اعم از مسافت طولانی و عدم امکان حضور در همایش را دارند تدابیری را جهت پذیرش مقاله این عزیزان به صورت غیرحضوری فراهم کرده است، هیچگونه تفاوتی مجددا تاکید میگردد هیچگونه تفاوتی بین گواهینامه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد و در گواهینامه افراد غیرحضوری و مستندات آنها کلمه غیرحضوری نیز درج نخواهد شد، تمامی گواهینامه ها شامل گواهینامه حضور، ارایه مقاله و چاپ در مجموعه مقالات می باشند.


7. آیا همزمان با ارسال مقاله باید واریز وجه انجام داد؟حداکثر زمان واریز وجه ثبت نام چقدراست؟
خیر در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت نام نیست، و شما می بایست بعد از پذیرفته شدن مقاله خود واریز وجه انجام دهید، زمان واریز وجه براساس زمانبندی کنفرانس می باشد.


8. مقالات چگونه ودر کجا نمایه میگردند؟
مقالات تهیه شده به زبان فارسی و انگلیسی در civilica  و ISC  نمایه می شوند. نمایه سازی مقالات در SID دارای هزینه مجزا می‌باشد.


9. آیا مقالات به صورت کامل چاپ می گردند یا به صورت چکیده مقاله؟
 از آنجایی که به چاپ تنها چکیده مقالات امتیازی تعلق نمی گیرد، دبیرخانه همایش کلیه مقالات پذیرفته شده و تایید شده توسط کمیته علمی را به صورت تمام متن و کامل در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات چاپ می نمایید.


10. آیا پس از ثبت نام وپذیرش مقاله توسط کمیته علمی و واریز وجه امکان استرداد وجه ثبت نام(پس دادن وبرگرداندن وجه ثبت نام) وجود دارد؟
خیر، دقت داشته باشید قبل از واریز وجه نویسنده مسئول کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرارددهد، پس از واریز وجه ثبت نام به هیچ وجه امکان استرداد(پس دادن وبرگرداندن وجه ثبت نام) وجود نداشته وفرد نویسنده مسول حق هیچگونه اعتراضی ندارد، پس دقت لازم و کافی و هماهنگی خود جهت ثبت نام و واریز وجه داشته باشید