تاکید بر معرفی ابعاد مختلف شخصیت ذوالفنون و ذوابعاد علامه حسن زاده آملی(ره)/ برای برگزاری همایش نکوداشت سنگ تمام بگذاریم

۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۱۱:۴۹

نوشته شده توسط مدیر2 مدیر2 در یکشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ساعت ۱۱:۴۹

مازندران میزبان برگزاری همایش ملی نکوداشت علامه حسن زاده آملی(ره)

تاکید بر معرفی ابعاد مختلف شخصیت ذوالفنون و ذوابعاد علامه حسن زاده آملی(ره)/ برای برگزاری همایش نکوداشت سنگ تمام بگذاریم

نماینده ولی فقیه در مازندران و رئیس شورای سیاستگزاری همایش بزرگداشت علامه حسن زاده آملی خواستار معرفی ابعاد مختلف شخصیت ذوالفنون و ذوابعاد علامه حسن زاده آملی شد عنوان کرد: همه ما نهادهای مختلف باید برای برگزاری همایش نکوداشت علامه حسن زاده آملی سنگ تمام بگذاریم.

alme 

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان مازندران در ابتدای نشست دکتر آزاد بخت رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران گزارشی کاملی از فعالیتهای صورت گرفته همایش حضرت علامه ذالفنون ارائه نمودند. سپس هریک از اعضای شورای سیاستگزاری  در خصوص چگونگی هرچه بهتر این همایش  نکاتی بیان فرمودند.

در ادامه آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در جلسه اعضای ستاد برگزاری همایش نکوداشت علامه حسن زاده آملی، ضمن عرض تسلیت و گرامیداشت ایام اربعین، اظهار کرد: امیدواریم همایشی که در شان و تراز شخصیت ملی، امت اسلامی حضرت علامه باشد برگزار شود.

وی افزود: هر کاری که بخواهد به نام علامه حسن زاده آملی انجام بگیرد ظریف و حساس است، حتی ممکن است گاه سیاسی هم بشود، از این رو باید همایش به نام ایشان هم سنگین و متین و هم در سطحی بسیار مطلوب برگزار شود، متاسفانه عده ای هستند که نسبت به این شخصیت نکته منفی دارند و می‌گویند چنین همایش‌هایی یا برگزار نشود یا از کیفیت نازل برخوردار باشد و نتواند جلب توجه اجتماعی را داشته باشد.

آیت الله محمدی لائینی با تاکید بر اینکه کاری که می‌خواهیم برای افتخار ملی و استانی خودمان انجام بدهیم باید بسیار سنگین و باارزش باشد، عنوان کرد: به‌نظر می‌رسد که تاکنون آنچه که انجام گرفته باکیفیت و سنگین بوده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هر دانشگاهی باید با برگزاری چنین همایش‌هایی خودش به یک مرکز تاثیرگذار و مورد توجه تبدیل شود، نه مرکزی که صرفا در حال آموزش و پژوهش است، بلکه علاوه بر وظیفه تربیت نیرو باید به مسائل کلان اجتماعی، فرهنگی، علمی، برگزاری کنگره‌ها و همایش ها بپردازد چرا که اینها مایه افتخار و امتیاز آن دانشگاه است..

این مسئول تاکید کرد: بیش از اینکه علامه به برگزاری این همایش نیاز داشته باشد ما به آن نیاز داریم پس نگاه نباید طلب‌کارانه و امتیاز دادن داشت و باید در این راستا با تمام وجود به میدان آمده و سنگ تمام بگذاریم.

وی خواستار اختصاص سهمیه‌ای برای حضور دانشجویان در این همایش شد و گفت: برای هر دانشکده سهم قائل شوید تا دانشجویان در جریان عظمت شخصیت علامه حسن زاده آملی قرار بگیرند.

نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار معرفی ابعاد مختلف شخصیت ذوالفنون و ذوابعاد علامه حسن زاده آملی به‌خصوص بعد انقلابی، تفسیر، فلسفه، کلام، تربیت شاگرد و اساتید شد، عنوان کرد: بخشی از دشمنی‌ها به‌خاطر دلدادگی ایشان به ولایت بود؛ همه ما نهادهای مختلف باید سنگ تمام بگذاریم و همت کرده تا یک همایش سنگین و پرمحتوا با مدعوین شاخص ملی برگزار کنیم.

 همایش نکوداشت علامه حسن زاده آملی  (ره)  همراه با رونمایی کتاب تکریم قلم علامه با عنوان "در ثنای آفتاب حسن" ۵ مهر ۱۴۰۲  با حضور نخبگان، سرآمدان و همه علامندان در سالن همایش مصباح مجتمع پیامبر اعظم(ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می گردد.

اخبار

بازخورد

نظر شما چی هست؟ بر روی ستاره های مورد نظرتون کلیک کنید.

0
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
میانگین نمرات

دیدگاه ها (0)

تاکنون دیدگاهی منتشر نشده است. شما اولین نفر باشید!

ارسال یک دیدگاه